Prieš grąžindami prekes susipažinkite su prekių grąžinimo taisyklėmis. Jos skriasi priklausomai ar grąžinamos prekės yra tinkamos ar netinkamos kokybės.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimo sąlygos

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. 

Stokas.lt klientai turi teisę nenurodydami priežasties atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, apie tai raštu pranešę pardavėjui per 30 kalendorinių dienų nuo prekės atsiėmimo ar pristatymo pirkėjui dienos. Grąžinant tinkamos kokybės prekes,  grąžinimo pardavėjui išlaidas turi apmokėti pirkėjas.

Svarbu! Grąžinamos prekės turi būti nepažeistos, nenaudotos ir nepraradusi prekinės išvaizdos, t.y. prekės pakuotė turi būti švari, su originaliomis etiketėmis ir pakuotėmis.

Netinkamos kokybės prekių grąžinimo sąlygos

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis”, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Prekių grąžinimo eiga

Produktus galima grąžinti į mūsų elektroninę parduotuvę, laikantis tokių instrukcijų: parašykite el. laišką info@stokas.lt, nurodydami užsakymo numerį, grąžinamos prekės ID ir priežastį, dėl kurios prekė grąžinama. Mes su Jumis susisieksime ir nurodysime tolimesnius veiksmus.