Gua sha: nauja mada ar unikalus grožio puoselėjimo įrankis?

Nuo akį traukiančių serumų iki stebuklingų kaukių, šiandien pristatoma daugybė odos priežiūros produktų ir būdų. Tačiau viena naujausia tendencija – Gua sha, iš tikrųjų nėra „tendencija“. Tai odos priežiūros technika, kurios šaknys yra tradicinėje kinų medicinoje. Jei matėte vaizdo įrašus, kuriuose žmonės subtiliai ir metodiškai masažuoja savo veidą plokščiais nefrito ir rožinio kvarco gabalėliais, matėte tai, kas vadinama veido Gua ša.

Kas yra Gua sha?

Gua sha– tai bumerango formos arba suapvalinto krašto įrankis paprastai pagamintas iš nefrito akmens ar rožinio kvarco arba tradicinėje kinų medicinoje naudojamas odos masažo metodas. Masažas skirtas pašalinti raumenų įtampą, sustiprinti kraujotaką ir paskatinti limfos nutekėjimą. Žmonės naudoja Gua sha lėtiniam viso kūno skausmui ir kitiems sveikatos sutrikimams gydyti.

Veido masažas

Nors Gua sha yra paprasta, neinvazinė vedo priežiūros priemonė, jis gali padėti pasiekti įspūdingų rezultatų. Gua sha skatina kraujotaką, padeda gaminti kolageną minkština smulkias raukšleles ir raukšles, sumažina paburkimą, uždegimą, tamsius ratilus, stangrina odąšviesina veido spalvą.

Kaip naudoti? Yra daug Gua sha įrankių atmainų ir formų, todė nėra vienodo požiūrio, kaip jį naudoti. Darant veido masažą, geriausias būdas yra švelniai spausti ir tolygiai tempti odą limfos tekėjimo kryptimi.

Kam dar naudinga?

Gua sha paprastai atliekamas ant žmogaus nugaros, sėdmenų, kaklo, rankų ir kojų. Švelni jo versija naudojama veidui kaip veido masažo technika.

Koks masažo su Gua sha poveikis?

Gua sha veikimas labai platus,Gua sha gali sumažinti uždegimą, todėl jis dažnai vartojamas negalavimams, sukeliantiems lėtinį skausmą, pvz., artritui ir fibromialgijai, taip pat tiems, kurie sukelia raumenų ir sąnarių skausmus, gydyti.

Ši technika paded palengvinti šiuos simptomus:

1. Hepatitas B. Hepatitas B yra virusinė infekcija, sukelianti kepenų uždegimą, kepenų pažeidimą ir kepenų randus. Tyrimai rodo, kad Gua sha gali sumažinti lėtinį kepenų uždegimą.

2. Migrenos galvos skausmai. Jei jūsų migreniniai galvos skausmai nereaguoja į nereceptinius vaistus, gali padėti Gua sha. 

3. Kaklo skausmas. Gua sha technika taip pat gali būti veiksminga šalinant lėtinį kaklo skausmą.

4. Gua sha yra skirta sustabdyti kūne esančią nejudančią energiją, vadinamą chi, kuri, praktikų manymu, gali būti atsakinga už uždegimą. Uždegimas yra pagrindinė kelių būklių, susijusių su lėtiniu skausmu, priežastis. Manoma, kad odos paviršiaus trynimas padeda suskaidyti šią energiją, sumažinti uždegimą ir skatinti gijimą.

5. Sumažinti menopauzės smptomus – nemigą, nereguliarias mėnesines, nerimą, nuovargį, karščio bangas.

6. Ši senovės kinų gydymo technika gali pasiūlyti unikalų požiūrį į geresnę sveikatą, sprendžiant tokias problemas kaip lėtinis skausmas.

Ar gua sha turi šalutinį poveikį?

Gua sha, kaip natūrali gydomoji priemonė, todėl yra saugi.