Perduokite turinį iš savo įrenginio į didžiausią kambario ekraną naudodami „Iron Cast“ Jis jungiamas prie bet kurio televizoriaus su HDMI prievadu, todėl lengva perduoti vaizdus ir garsą į formatą, kuriuo gali mėgautis visi. „Iron Cast“ veikia su įvairiais nešiojamaisiais kompiuteriais, taip pat „Apple“ ir „Android“ įrenginiais.

Žiūrėkite filmus, laidas, tiesioginę TV, „YouTube“ arba nuotraukas per televizorių iš visų šeimos narių įrenginių.

 

Perduokite srautu iš telefono į televizorių

Prijunkite „Chromecast“ prie televizoriaus HDMI prievado, kad galėtumėte maitinti ir transliuoti mėgstamas pramogas tiesiai iš telefono. Žiūrėkite laidas, klausykite grojaraščių ir dar daugiau. Srautiniu būdu vis tiek galite naudoti telefoną kaip įprasta.

 

Veikia su jums žinomomis ir mėgstamomis srautinio perdavimo programomis

Mėgaukitės TV laidomis, filmais, vaizdo įrašais, dainomis, žaidimais, sportu ir dar daugiau iš daugiau nei 2 000 programų, tokių kaip „Netflix“, „YouTube“, „YouTube TV“ ir HBO DABAR. Sužinokite daugiau adresu g.co/chromecast/¹

 

Pradėkite transliuoti tiesiog savo balsu

Tiesiog pasakykite, ką norite žiūrėti naudodami suderinamas programas, ir valdykite televizorių laisvų rankų įranga, nes „Chromecast“ ir „Google Home“ sklandžiai veikia kartu.

 

Atnaujinkite savo televizorių pigiau

Išplėskite pramogas namuose nepirkdami naujo televizoriaus.

 

Didelės spartos belaidis ryšys

Integruotas 802.11ac Wi-Fi prisijungia prie interneto per belaidį namų tinklą (reikalingas belaidis maršruto parinktuvas ir parduodamas atskirai).

 

Suderinamas su esamu HDTV

Lengvai prijungiamas prie didelės raiškos televizorių su HDMI jungtimi.

 

Žiniatinklio paslaugoms ir turiniui reikalinga didelės spartos interneto paslauga. Kai kurias paslaugas gali reikėti prenumeruoti.

 

Pakuotės turinys:

1x MiraScreen G4;

1 x MicroUSB laidas įkrovimui;

1 x Vartotojo vadovas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Belaidis medijos leistuvas „Chromecast“ 4K HD HDMI

  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 25.00€

Galimi pasirinkimai