Šiandien fototapetų pagalba į namus, biurus, viešbučius ar kitas patalpas telpa ištisi pasauliai. Klasikiniai fototapetai su paplūdimio, kalnų ar miesto vaizdais gali labiau nei bet kuri kita priemonė išplėsti erdvę, stebuklingai pakeisti jūsų namų nuotaiką.

Mūsų siūlomi fototapetai pagaminti Europoje. Galite rinktis iš dviejų medžiagų:

  • Blue-back" popierius (115gsm) idealiai tinkantis taupantiems, nes tai yra nebrangi, tačiau pakankamai kokybiška fototapetų medžiaga.
  • Premium neaustinė medžiaga (non-woven) (130gsm). Šie fototapetai kokybiškesni nei popieriniai, tačiau ir brangesni. Medžiaga gaminama derinant natūralius ir sintetinius pluoštus. Iš tokios pačios medžiagos gaminami kavos filtrai, kaukės ir arbatžolių maišeliai. Tai yra populiariausias sprendimas, nes fototapetą itin lengva pritvirtinti prie sienos, nereikia jaudintis dėl burbulų, tempimo ar susitraukimo. Be to, neaustinės medžiagos fototapetai gali būtu valomi ir „kvėpuoja“. Tai reiškia, kad pašalinama pelėsio ir grybelio problema.

Fototapetai gali būti įvairaus dydžio ir pločio. Tai kartais įtakoja ir nuotrauka arba fototapeto raštas. Neradę tinkamo dydžio, susisiekite su mumis.

Reikia daugiau įkvėpimo? Peržiūrėkite nuotraukų katalogą arba susikurkite fototapetą patys!

Memory
test 1 DD

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras

Fototapetas "7 stars"

  • Prieinamumas: Sandėlyje
  • 49.95€

Galimi pasirinkimai