Drėkintuvai ir difuzoriai: kuo jie skiriasi?


Lietuva priklauso tokiai klimato juostai, kurioje didžiąją dalį laiko laikosi šalti orai, kas reiškia sausą ora patalpose. Tai sukelia daug nepatogumų ir tikrai netarnauja mūsų sveikatai ir grožiui – alergijos, išsausėjusi oda, kritęs imunitetas. Taigi, kaip galima sušvelninti šiuos nemalonisu reiškinius ir padėti sau? Atsakymas yra paprastesnis, nei jūs manote: difuzoriai ir drėkintuvai. Bet koks skirtumas tarp šių dviejų ir kuris jums yra geriausias?

Difuzoriai

Difuzoriai yra skirtas aromoterapijai. Jų pagalba namai prisipildo eterinių alijų kvapų, taip jie pagerina oro kokybę ir teigiamai veikia Jūsų sveikatą ir savijautą. Difuzoriai į orą paskleidžia eterinius aliejus. Manoma, kad eteriniai aliejai turi antivirusinių, priešgrybelinių ir antioksidacinių savybių. Jie skleidžiami į orą per difuzorių kaip aromaterapija ir gali padėti žmonėms atsipalaiduoti, mažina stresą ir nerimą bei padeda stiprinti imuninę sistemą. Paskirstę šiuos eterinius aliejus į orą, difuzoriai netgi gali padėti sušvelninti sinuso ir alergijos simptomus.

Drėkintuvai

Drėgmės padidinimui ore naudojami drėkintuvai. Jie naudingi padėti jums geriau kvėpuoti, neleidžia perdžiūri odai, palengvinna peršalimo simptomus, mažina nosies ir gerklės sausumą ir dirginimą. Drėkintuvai skleidžia drėgną orą, kuris taip pat gali padėti sunakinti gripo virusą. Kaip papildoma nauda, drėkintuvai netgi gali padėti sumažinti knarkimą, nes dėl jų suteikiamos drėgmės gerklė neišsausėja.

Pabaigai

Nesvarbu, ar bandote sumažinti stresą, padėti imuninei sistemai, ar sumažinti sausumą, difuzoriai ir drėkintuvai teikia daug naudos, tad geriausia rinktis drėkintuvą ir difuzorių viename.
difzorius ir drėkintuvas